Geen producten in de winkelwagen.

VOOR VRAGEN & INITIATIEVEN

PERSVOORLICHTER

06 57 88 56 60

Gelukke in ’n Tuk

Geef een FC Twente geluksmoment

Wij hebben het allemaal een keer nodig, even alle zorgen aan de kant schuiven en genieten van het leven zoals jij het had voorgesteld. 

Vjenne-Rednex is ons moatje en dit seizoen twee stoelen aan de Grolsch Veste. Speciaal voor degene die zijn geconfronteerd met kanker en een geluksmoment verdienen. Samen zorgen we voor die ene glimlach die hem of haar laat stralen.

Het geluk zit in de kleine dingen… Wie wil jij een FC Twente geluksmoment bezorgen?

Vjenne-Rednex is opgericht medio 2005 met het doel om als groep meer en massaler (uit) wedstrijden van FC Twente te bezoeken. Inmiddels telt supporters vereniging Vjenne-Rednex meer dan 300 leden.

Vjenne staat voor Vriezenveen en Rednex is ontstaan uit het woord Red dat staat voor het rode hart FC Twente, daarnaast zijn Redneck in Amerika landarbeiders (veelal boeren) in de Zuidelijke staten. Hieruit is Rednex ontstaan.

Vjenne-Rednex omarmt de Stichting Twente Tegen Kanker en wil graag degene die zijn of worden geconfronteerd met de ziekte kanker een geluksmoment aanbieden. Om die reden biedt Vjenne-Rednex voor de alle thuis wedstrijden van FC Twente 2 kaarten aan per wedstrijd.

Heb je iemand in de omgeving of ken jij iemand die verrast moet worden met het geluksmoment bij FC Twente?
Meld hem/haar aan en wie weet gaat hij/zij binnenkort naar een thuiswedstrijd van FC Twente.

Bij meerdere aanmeldingen wordt er geloot. Over de uitkomst kan niet worden gecorrespondeerd!

Woensdag 31 Augustus om 21:00uur
FC Twente – Excelsior

Zaterdag 3 September om 18:45uur
FC Twente – PSV

Zaterdag 1 Oktober om 20:00uur
FC Twente – Vitesse

Zondag 16 Oktober om 14:30uur
FC Twente – FC Groningen

Weekend van 30 Oktober n.t.b.
FC Twente – RKC

Weekend van 6 November n.t.b.
FC Twente – Go Ahead Eagles

Vrijdag 6 Januari om 20:00uur
FC Twente – FC Emmen

Zondag 22 Januari om 14:30uur
FC Twente – FC Utrecht

Zondag 29 Januari om 12:15uur
FC Twente – Feijenoord

Weekend van 12 Februari n.t.b.
FC Twente – FC Volendam

Weekend van 5 Maart n.t.b.
FC Twente – SC Herenveen

Weekend van 19 Maart n.t.b.
FC Twente – AZ

Weekend van 9 April n.t.b.
FC Twente – SC Cambuur

Weekend van 23 April n.t.b.
FC Twente – Sparta

Weekend van 14 Mei n.t.b.
FC Twente – NEC

Zondag 28 Mei 14:30uur
FC Twente – Ajax

Vraag een FC Twente geluksmoment aan...

Gegevens aanvrager